Krátké zprávy

  • 14.10.2023 - XXXVI. ročník Memoriálu Gustava Frištenského, Sokolovna Prostějov
  • 15.10.2022 - XXXV. ročník Memoriálu Gustava Frištenského, Sokolovna Prostějov
  • 7.2.2022 - Zápasnické tréninky opět fungují. Probíhá nábor nejmenších mládežníků.
  • 14.11.2021 - Zápasnické tréninky jsou pozastaveny do zlepšení epidemiologické situace.

Odkazy

Uživatelské menu

Kategorie: Kalendář akcí

XXVI. ročník Memoriálu Gustava Frištenského 26.října 2013

TJ Sokol I Prostějov – oddíl zápasu pořádá již XXVI. ročník Memoriálu Gustava Frištenského v chlapeckých kategoriích přípravek A B C v zápase řecko-římském.

Kategorie : přípravky A - B - C v zápase řecko-římském /neni povolen start dívek /

Pořadatel : oddíl zápasu TJ Sokola I Prostějov

Datum konání : 26.října 2013

Místo konání : Sokolovna TJ Sokola I – Skálovo nám. č.4. Prostějov 796 01

Ředitel soutěže : br.Mgr.Zdeněk PETRŽELA , předseda oddílu zápasu

Org.pracovnik : br.Jindřich HEJČÍK Dolní č.6 Prostějov 796 01
mob. 721 855 568 e - mail: jindrichhejcik@seznam.cz


Úřední lékař : zajistí pořadatel

Hlavní rozhodčí : br.Mackuliak Emil

Sbor rozhodčích : deleguje Jm.OSKZ na návrh oddílů zápasu TJ Sokola I Prostějov

Startují :
přípravka C ročníky 2006 až 2007
hmotnostní kateg. 18 - 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36,38, 40, 43, 46, 49, 49 - 52 kg
připravka B ročníky 2004 až 2005
hmotnostní kateg. 19 - 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 36, 39, 42, 45, 48, 52, 55, 55 - 58 kg
přípravka A ročníky 2002 až 2003
hmotnostní kateg. 24 - 26, 28, 30, 32, 34, 37, 40, 43, 46, 50, 54, 58, 62, 67, 67 - 73 kg

Všechny uvedené věkové kategorie jsou bez hmotnostní tolerance.

Délka utkání : na dvě výtězné periody - max. 3 x 1:30 min 30 vteř. přestávky
případné prodloužení končí po první obodované akci

Předpis : zápasi se dle směrnic SZČR v četně všech jejích dodatků

Ubytování : závazné písemné přihlášky na počty noclehů zaslat nejpozději do 20.října 2013 na adresu org. pracovnika soutěže.

Startovné : 50,- Kč.

Ceny : závodníci umístění na 1 až 3 místě obdrží medaile
v soutěži družstev obdrží první tři družstva poháry
hodnoceno bude nejlepších 10 závodníků z oddílu na soutěži

Časový program : sobota 26.října 2013 :
8:00 ---- 9:30 hod. registrace, lék.prohlídka, kontr. hmotnosti a losování
9:30 ---- 10:20 hod. příprava tabulek
10:00 ---- 10:20 hod. porada trenérů a rozhodčích
10:30 ---- zahájení soutěže, vylučovací boje a finále

Poznámka : v nejmenovaných bodech se soutěž řídí podle „Soutěžního řádu SZČR a předpisy s ním související
Za odložené věci a případné ztráty pořadatel neručí

Originál rozpisu ke stažení

print Formát pro tisk

Komentáře rss

Přidat komentář >

, Informace odpovědět
avatar
2 Žádam všechny členy přípravky aby co nejdřiv odezdali lékařské potvrzení
o zdravotní schopnosti věnovat se zápasníckému sportu a zaplatili příspěvky k TJ a ke Svazu zápasu ČR. Díky. 10